home contact beheer
 

 

_____________

Websitesponsor

 





eerstvolgende thuiswedstrijd
in Sportcentrum
De Boekhorst
 
11 +
12 jan


 



Inloggen: 

 
 
 


 





 

 

Wedstrijdinformatie




Indien  je niet kunt op de aangegeven datum, zelf een vervanger zoeken of onderling proberen te ruilen.
 


Anja de Vries, tel. 514675 / 06-48206814

Spelregels kunt je nalezen via Volleybalmasterz. Hier kun je ook de spelregeltoets doen:
                                           

Spelregels -  Let op: er zijn een paar kleine wijzigingen in de spelregels. Kijk bij -> Wedstrijdsecretaris.


De scheidsrechter en de teller moeten in ieder geval 20 minuten voor het begin van de wedstrijd aanwezig zijn.

 
Graag zelf veld opbouwen, laatst spelende team breekt het veld af.






Woensdag 12 december 18.30 Oosterwolde: Dio A1 - Deko A1
                   scheidsrechter Anja de Vries, teller Anna Wolthuis




 


datum
 
tijd plaats teams vertrektijd vervoer
vrijdag 14 december
 
19.00 Appelscha
AFC B2 - Dio B2
 
18.15 fam's Postma, Bergijk
  21.00 Westerbork
Quinto D1 - Rabobank Dio D1
   
  21.00 Westerbork
Quinto D3 - Dio D2
 
20.00  

zaterdag 15 december
 
10.00 Nieuw Leusen Flash N.L. C2 - Dio C1 8.45  
  15.00 Onstwedde VCO '72 - Dio B1 13.15
fam's Pen, Ouderkerken, Zomer
 
  16.30 Assen Sudosa-Desto A8 - Dio A1 15.30
fam's Kram, Van der Schuit
 
  17.00 Zuidlaren Ritola C1 - Dio C2 15.45
fam's Boonstra, Bergsma, Van der Veen








                

 

datum tijd teams scheidsrechter teller

11 januari
 
19.00 Dio D2 - Animo '68 D4 Manon van Bolhuis Iris Balk
  19.00 Dio B1 - Wesseling DOK B2
Karen Schadenberg
 
Iris Bos
 
19.00

 

Dio C1 - De Bevers C4
 
Dagmar Tanja Ingrid Hellinga
  21.00
Rabobank Dio D1 - Hake Tjoba D4
 
Jelle Hofstra Lian de Jong
 
21.00

Dio D3 - Advendo D3

Dorine de Jong

 

Marit Acker
 
  21.00
Dio A1 - Deko A1

 
Hendrika Hoog Anouk Jousma
12 januari

 
18.00 Dio B2 - Ritola B2 Danique Linker Naomi Buikema




 

18.00

Dio C2 - Sudosa-Desto C7

 
Gonny van der zijl Eline Pen











 


datum
 
tijd teams plaats vertrektijd vervoer
zaterdag 19 januari 12.30 Vc Grijpskerk- Dio B1 Grijpskerk 11.15 fam's Menken, Zwerver, Buikema
  12.30 Smash & Block B1 - Dio B2
 
Groningen 11.00 Miranda, Fam. de Hilster
  12.30 De Bevers C3 - Dio C1
 
Lemelerveld 10.45  
 
13.00

Ritola - Dio D2
 
Zuidlaren 11.45  
  15.30 SSS/E D1 - Rabobank Dio D1 Emmer-Compascuum